تبلیغات
معبر طلایه دار - تجارت دختران موساد
پیرو خط رهبرم
جانم فدای رهبرم


سلام در صورتی که وبلاگ با مشکل روبرو شد یا سوالی در باره این وبلاگ داشتید میتوانید با ایمیل من که در انتهای قرار میدهم تماس حاصل فرمایید.
منتظر پیشنهادها و انتقادهای شما هستم
ir.talayedar@gmail.com
مطالب را چطور دیدید ؟

تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

talayedar1.orq.ir a.armin98@yahoo.com مشاهده صفحه * *
* *
تجارت دختران موساد
 در موساد و سایر سازمان‏های مخفی رژیم صهیونیستی زنان زیبا و جذاب سالهاست که استخدام می‏شوند.

به گزارش دی نا :حقوقدان اسرائیلی «دوریت شموئیلی» که وجه شهرتش مبارزه با قاچاق انسان است، در مصاحبه‏ای با اورشلیم پست اظهار داشت: هیچ کشور، فرقه و مذهب اجازه قاچاق انسان و حمله به هویت و تشخص انسان‏ها را نمی‏دهد اما در قلمرو رژیم صهیونیستی خیل عظیمی از دختران سرنوشت غم انگیزی را پشت سر می گذارند. این رژیم یکی از مناطقی است که در ظاهر براساس ایدئولوژی به وجود آمده است. اما در قلمرو این رژیم فیلم‏های مستجهن تولید می‏شود و چندین بانک و باشگاه ایجاد شده تا برای رام کردن حکام و افسران عیاش و شرابخوار کشورهای گوناگون نیرو تربیت کنند.

در گذشته نزدیک شهر «ایلات» در قلمرو رژیم صہیونیستی به عنوان اولین شهر در زمینه تجارت انسان، شهرت داشت ولی «تل آویو» توانست گوی سبقت را در این زمینه برباید و امروز تل آویو در زمینه «حراج زنان» بزرگترین بازار دنیا به شمار می‏رود.

دوریت شموئیلی اطلاعات وحشتناکی را در این زمینه در اختیار مطبوعات گذاشته است. او می‏گوید: «دختران وارد شده تا زمانی در این مراکز حراج نگاه داشته می‏شوند که قاچاقچیان درآمدهای مورد نظر خود را به دست بیاورند. خریداران تنها برای دیدن این «کالاهای وارداتی» برای هر نیم ساعت سی هزار شگل دریافت می‏کنند که نیمی از این درآمد بادآورده خرج شراب و سیگار و پذیرایی خریداران می‏شود و نیمی دیگر به زنان مورد معامله و مالکان باشگاه می‏رسد. و اینگونه دختران قربانی حرص و هوس پرچمداران صهیونیسم می‏شوند و مجبور می‏شوند که خودشان جنازه آرزوهایشان را تشییع کنند و قبای عفتشان را تارتار نمایند.

اسرائیل با این کار و بار مشمئز کننده دیگر یک کشور نیست بلکه بهتر است آن را مرکز فساد بزرگ و بین المللی بدانیم.

براساس گزارش بین المللی در زمینه قاچاق زنان، کاروبار تجارت زنان در کشورهایی مانند یونان، بلغارستان، روسیه، هلند، ژاپن، چین و یوگسلاوی در اوج خود قرار دارد. و اما اسرائیل در این میان رتبه اول را دارا است.

روسیه گذرگاه قاچاقچیان برای رسیدن به اروپا

اخیرا «خانم میزولینا»، نماینده پارلمان روسیه با تاسف و تاثر نوشته است که چقدر شرم آور است که بیشترین دختران قاچاق شده به اروپا و اسرائیل از روسیه صورت می‏گیرد.

بعد از قاچاق اسلحه و مواد مخدر سومین داد و ستد سودآور در جهان ایجاد حراج زنان است و این داد و ستد نیز مانند سایر انواع تجارت تحت سیطره مطلق صهیونستها است.

سرمایه داران صهیونیستی با تحمل هزینه زیاد صنعت روزنامه نگاری روسیه را به کار می‏گیرند؛ به دختران خوش چهره روسی پیشنهاد می‏شود که به تل آویو بیایند تا در تل آویو با حقوق کلان استخدام شوند و وقتی که آن‏ها به تل آویو می‏آیند بالاجبار وارد خانه های فساد می‏شوند.

کارگزاران و مزدوران مافیای قاچاق زنان در روسیه و اروپا با زنان زیبا ازدواج می‏کنند و آنگاه به بهانه ماه عسل آن‏ها را به تل آویو می‏آورند و همسران خود را به گرگ صفتان وحشی صهیونیست می‏سپرند تا بسترشان را گرم کنند.

ان جی او ‏ها و سازمان‏های دفاع از حقوق زنان از این قضایا اطلاع کامل دارند ولی سکوت می‏کنند. چراکه نهادهایی که در قاچاق زنان و عرضه آن‏ها در بازار فعالیت می‏کنند در اعطاء اعتبارات مالی به این سازمان‏ها و ان جی او‏ها دست دارند و از سویی همه نهادهای بین المللی که در سراسر جهان به ان جی او‏ها کمک می‏کنند تحت سیطره صهیونیسم می‏باشند.

اسرائیل رژیم ساختگی در قلب جهان عرب است که ظلم و ستم و تجاوز استعمار جهانی و بی‏عدالتی سازمان ملل در بنیادهای آن مشهود است. اگر نگاهی به 60 سال زندگی رژیم جعلی اسرائیل شود می‏بینیم که یهودیان صهیونیست برای جمع آوری پول و کسب درآمدهای مالی زن را که پیوند مقدس مادری و خواهری و همسری و فرزندی را در جامعه انسانی ایجاد می‏کند به عنوان یکی از کالاهای تجاری در دستورالعمل‏های مالی این رژیم قرار گرفته است.

فریب دختران با وعده کار در شرکت های هواپیمایی

براساس رسانه‏های عربی «کالای خام» با فریبکاری و دغل بازی از روسیه و جمهوری‏های شوروی سابق تأمین می‏شود. دختران زیبای 20 الی 22 ساله با وعده‏هایی از قبیل کار در شرکت‏های هواپیمایی، شرکت‏های تبلیغاتی، هتل‏های بین المللی، کار رقص و هنرپیشگی در هالیوود و بالیوود، برای همیشه در زنجیر اسارت صهیونیسم اسیر می‏شوند. بعد از فروپاشی شوروی، جمهوری‏های سابق این قدرت شرقی با طوفان فقر و گرسنگی روبرو شدند.

صدها دختر زیبا از فرط فقر با هر آگهی روزنامه در خصوص کسب درآمد خوب به محل‏های تعیین شده برای جلب دختران هجوم آوردند و آنگاه این دختران از آنجا به پایگاه بعدی اعزام نه، بلکه ارسال می‏شدند. قاچاق دختران دانش آموز کم سن و سال از روسیه آغاز شد و اینگونه بود که برخلاف تجارت تاریخی بردگان سیاه این بار تجارت بردگان سفید روی راه افتاد و تل آویو به کانون این تجارت نو تبدیل شد.

اسرائیل برای آن که از درآمدهای بادآورده این تجارت پرسود محروم نشود قانون اساسی و مذهب خود را مورد دستبرد قرار دادند و متمم‏هایی را به آن افزود و استفاده تجاری از زنان را قانونمند ساخته خبث خویش را عیان‏تر کرد. از لحاظ تاریخی نیز گویا حق هر داد و ستد غیر اخلاقی به یهودیان داده شده است.

کسانی که در خارج از اسرائیل و در آمریکا، اروپا و خاورمیانه و سایر مناطق جهان به کار قاچاق زنان می‏پردازند نیز باید از این گروه یهودی صهیونیستی باشند زیرا هیچ مذهب و فرهنگ دیگر در دنیا اجازه نمی‏دهد زنان تحقیر شوند این در حالی است که در متون اصلی یهود این کار نامشروع است و از گناهان به شمار می‏رود.

سردمداران اسرائیلی وقتی بخواهند حاکمان دیگر کشورها را به کاری وادار کنند زنان و دختران تیزهوش و چالاک و زیبا را مورد استفاده قرار می‏دهند.

در موساد و سایر سازمان‏های مخفی اسرائیل زنان زیبا و جذاب استخدام می‏شوند و آن‏ها در موسسات مدرنی که در قلمرو این رژیم ایجاد شده اند، آموزش داده می‏شوند. آن‏ها در این موسسات با روش‏های گوناگون جاسوسی آشنا می‏شوند و یاد می‏گیرند که صدا‏ها را چگونه ضبط کنند، چگونه فیلمبرداری کنند، رهبران برجسته مخالف رژیم صهیونسیتی را چگونه اسیر زلف خویش سازند، به آن‏ها آموخته می‏شوند که چگونه از این مخالفین در حین اعمال شرم آور فیلم و عکس تهیه کنند و از آن‏ها باجگیری کنند.

دختران جاسوس به زبان عربی تسلط کامل دارند

دختران جاسوس دوره‏های زبان عربی را می‏بینند و بر این زبان تسلط کامل پیدا می‏کنند. دخترانی که دوره‏های سخت جاسوسی را با موفقیت پشت سر می‏گذرانند رسما به عنوان افسران ارشد موساد در محل ماموریت استقرار می‏یابند و دخترانی که رد می‏شوند به بخش «قاچاق انسان» در ارتش رژیم صهیونیستی تحویل داده می‏شوند و در آنجا به کار جسم‏فروشی مأمور می‏شوند و اگر دختری با وجدان باشد و از خودفروشی سرباز زند به شکنجه و آزار و اذیت و حبس محکوم می‏شود.

در تاریخ 60 ساله این رژیم بارها اتفاق افتاده است که زنان عضو موساد دشمنان خود را در ملاعام رسوا کرده اند. در مورد پلیس اسرائیل نیز گفته می‏شود که سرپرستی واقعی مافیاهای قاچاق دختران را برعهده دارد. صهیونیسم در تاریخ خود در راستای نیل به اهداف خود، رکورددار بیشترین بهره برداری از زنان به شمار می‏رود.

اقتصاد بین المللی تحت استیلای صهیونیسم است؛ و حالا قومی که وجود مقدس مادر، هستی باوفای خواهر، سرمایه گران‏بهای دختر (فرزند) را بی‏مهابا به صورت کالای تجارت سیاه خویش قرار می‏دهد، چنین شرم آور از ثروتمندترین قومیت ها در دنیا شده است.

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.